Sesja ślubna  – Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej

Sesja ślubna Olgi i Wojtka – Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej

Nie w plenerze, nie nad morzem i nie w górach – Olga i Wojtek zapragnęli sesji zdjęciowej w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej. Monumentalny, efektowny gmach biblioteki okazał się doskonałym miejscem na takie przedsięwzięcie. Jeśli szukasz inspiracji na swoją sesję ślubną, przyjrzyj się fotografiom Olgi i Wojtka.

Elegancka sesja ślubna

Nasza Para Młoda postawiła na nowoczesną elegancję. Widać ją przede wszystkim u Olgi – dopasowana koronkowa suknia ślubna z odkrytymi ramionami podkreślała zjawiskową urodę Panny Młodej. Klasyczny francuski manicure, stonowany makijaż i  prosta fryzura idealnie uzupełniły stylizację Olgi. Czarny garnitur, mucha i biała poszetka w brustaszy – eleganckiemu mężczyźnie nie potrzeba nic więcej.

Elegancka Para Młoda na tle jasnych, dużych, otwartych przestrzeni gmachu biblioteki prezentowała się zjawiskowo. Biało-czarna aranżacja budynku podkreślała wytworną stylizację Młodych, a oni sami jeszcze lepiej czuli się podczas pozowania do kolejnych zdjęć.

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej – idealne miejsce na sesję ślubną

Obecnie Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej znajduje się w nadbudówce Gmachu Głównego PW. Nadbudowę tę otwarto w 1999 roku, a więc stosunkowo niedawno. Za jej kształt odpowiedzialne było małżeństwo – Hanna Gutkiewicz-Czajkowska i Sławomir Czajkowski. Architekci zostali docenieni za projekt, otrzymując nominację do głównej nagrody w kategorii budynków użyteczności publicznej w konkursie architektonicznym za najlepsze realizacje w Warszawie 1998-1999.

Gmach z jednej strony ogromny, niezwykle przestronny i utrzymany głównie w bieli i czerni, zaprasza do swojego wnętrza dzięki takim dodatkom, jak balustrady w kolorze piaskowym. Jak to możliwe, że pozornie chłodne wnętrza stały się doskonałym miejscem na sesję ślubną? Jestem przekonany, że odpowiedź znajdziesz oglądając sesję Olgi i Wojtka.

Sesja ślubna  – Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej zdjecie nr 1 Sesja ślubna  – Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej zdjecie nr 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *