Zdjęcia ślubne – naturalna fotografia

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiliście i zainteresowaliście się moim portfolio! Praca fotografa ślubnego zaczyna się już na etapie kontaktu z klientem, ale to jej końcowy etap interesuje wszystkich, którzy decydują się na sesję lub reportaż ślubny. Jeśli dopiero rozpoczynacie przygotowania do ślubu, z pewnością przeglądacie portfolio wielu fotografów i wybieracie ofertę takiego, którego zdjęcia ślubne podobają Wam się najbardziej. Dlatego dzisiaj zachęcam Was do obejrzenia zdjęć ślubnych w ramach sesji i reportażów, które zrealizowałem w ramach współpracy z Parami Młodymi.

Reportaż ślubny

Plener ślubny

 

Zdjęcia ślubne – ślub i wesele

Większość Par Młodych decyduje się na zdjęcia ślubne w formie reportażu ślubnego. Wykonane w dniu ślubu, zarówno podczas przygotowań, samej ceremonii, jak i przyjęcia weselnego, stają się ciekawą pamiątką ślubną zarówno dla Pary Młodej, jak i najbliższych jej osób. Czym powinny charakteryzować się takie zdjęcia ślubne? Powinny być możliwie najbardziej naturalne, oddające chwile wzruszenia… i przy okazji nieco tuszujące stres Pary Młodej. Zadaniem fotografa jest uchwycić takie chwile, do których Młodzi najchętniej będą wracać po latach, ale bez ingerencji w bieg wydarzeń. Takie zdjęcia ślubne powinny też opowiadać historię w taki sposób, by przyjemnie się je oglądało osobom, które nie uczestniczyły w ślubie, np. dzieciom.

Zdjęcia ślubne w plenerze

Sesja ślubna to czas, kiedy Młodzi mogą poczuć się jak prawdziwe gwiazdy kina lub zwyczajnie spędzić dzień razem. Sposób i miejsce realizacji zdjęć ślubnych zależy od Pary Młodej – możemy wykonać sesję w dniu ślubu i jest to wariant, który staje się coraz popularniejszy. Jednak nadal wiele Par marzy o całym dniu sam na sam z fotografem ślubnym. Na sesję możemy udać się w wybrane przez Was miejsce w Polsce lub za granicą, motywem przewodnim takich zdjęć ślubnych może być Wasza pasja, możemy również iść na spacer bez większych planów – wybór należy do Was.

Zapraszam do zajrzenia zarówno do zdjęć ślubnych z sesji, jak i reportażów, a w razie pytań do kontaktu – podczas rozmowy poznam Wasze oczekiwania i wspólnie ustalimy szczegóły dotyczące Waszych zdjęć ślubnych.