MENU
Kamil Błaszczyk - Fotograf ślubny Łódź

Cześć! Jestem Kamil!

Fotograf ślubny z Łodzi

Mam na imię Kamil, jestem fotografem ślubnym z Łodzi i pomagam Wam zatrzymywać cenne wspomnienia na dłużej.

Kocham włoską pizzę, podróże, fotografię dokumentalną i ruch. Kilkanaście lat temu kupiłem swój pierwszy aparat, by fotografować ludzi uprawiających skateboarding i BMX. Od samego początku uwielbiałem przedstawiać na fotografiach niesamowite momenty, zamrożony ruch i niepowtarzalne emocje. Wszystko te elementy można znaleźć na ślubach i przyjęciach weselnych dlatego też, dziś mam przyjemność tworzyć dla Was fotografie ślubne.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć Wam w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu i tworzyć dla Was fotograficzną pamiątkę tego dnia.

Fotograf ślubny - Kamil Błaszczyk

Jako fotograf ślubny kocham pokazywać na swoich zdjęciach ślubnych zakochanych, uśmiechniętych ludzi i niesamowite sytuacje, które nie są widoczne dla wszystkich. Poprzez swoje fotografie chcę pokazywać dobrą zabawę i towarzyszące jej emocje. Większość moich zdjęć, to zdjęcia niepozowane tzw. z zaskoczenia. Pozując w momentach, które powinny być spontaniczne, zabija się emocje, którymi ten dzień jest przepełniony. Inaczej sprawa wygląda podczas sesji portretowych pary młodej. Jest takie powiedzenie:  “dobry fotograf ślubny nie przejmuje się sprzętem, przejmuje się światłem”.

Na moich zdjęciach można zobaczyć, jak je wykorzystuję. Używam zarówno gry światła i cienia, jak i miękkości pomarańczowej barwy zachodzącego słońca. Staram się również by na moich zdjęciach „dużo się działo.”. Umiejscawiam w kadrze, jak najwięcej odseparowanych od siebie elementów tworzących całość. Nie jest mi obce światło błyskowe. Dzięki niemu mogę poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych, a także mogę wykreować niepowtarzalne ujęcia. Poprzez Was i te wszystkie elementy powstają fotografie, które będą Was wspaniałą pamiątką tego dnia.

Nagrody i wyróżnione zdjęcia

Poniżej znajdują się wykonane przeze mnie fotografie ślubne, które otrzymały wyróżnienia podczas konkursów organizowanych przez prestiżową organizację ISPWP zrzeszającą najlepszych, profesjonalnych fotografów ślubnych na świecie oraz certyfikat firmy Zankyou Weddings.

ZAMKNIJ