MENU

Potrzebujesz fotografa ślubnego ?

Dobrze trafiłeś!

Cześć, mam na imię Kamil i robię zdjęcia.

Od 10 lat pomagam zatrzymywać Parom Młodym cenne wspomnienia z dnia ślubu na dłużej za pomocą fotografii, dbając przy tym o ich komfortowe samopoczucie.

Fotograf ślubny – Kamil Błaszczyk

Przede wszystkim Wy

Jako fotograf ślubny kocham pokazywać na swoich zdjęciach ślubnych zakochanych, uśmiechniętych ludzi i niesamowite sytuacje, które nie są widoczne dla wszystkich, dobrą zabawę i towarzyszące jej emocje.

10 lat doświadczenia

Fotografią ślubną zajmuję się od 2010 roku. Do tej pory sfotografowałem około 250 ślubów.

Zdjęcia niepozowane i dyskrecja

Większość moich zdjęć, to zdjęcia niepozowane tzw. z zaskoczenia. Pozując w momentach, które powinny być spontaniczne, zabija się emocje, którymi ten dzień jest przepełniony.

Sesja portretowa i zdjęcia rodzinne

Jednym z najistotniejszych elementów, na którym mi zależy jest wykonanie krótkiej sesji portretowej Pary Młodej i zdjęć z ich najbliższą rodziną.

Światło i cień

Na moich zdjęciach można zobaczyć, jak wykorzystuję światło. Używam zarówno gry światła i cienia, jak i miękkości pomarańczowej barwy zachodzącego słońca. Staram się również by na moich zdjęciach „dużo się działo.”

Wieloplanowość, kompozycja i aspekty techniczne

Umiejscawiam w kadrze, jak najwięcej odseparowanych od siebie elementów, dbam o kompozycje i aspekty techniczne fotografii, które wykonuje.

Światło błyskowe

Nie jest mi obce światło błyskowe. Dzięki niemu mogę poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych, a także mogę wykreować niepowtarzalne ujęcia.

Profesjonalny fotograf ślubny - nagrody i wyróżnione zdjęcia

Poniżej znajdują się wykonane przeze mnie fotografie ślubne, które otrzymały wyróżnienia podczas konkursów organizowanych przez prestiżową organizację ISPWP zrzeszającą najlepszych, profesjonalnych fotografów ślubnych na świecie oraz certyfikat firmy Zankyou Weddings.

ZAMKNIJ