Potrzebujesz fotografa ślubnego?

Cześć, mam na imię Kamil i jestem fotografem ślubnym!

Od 12 lat pomagam zatrzymywać Parom Młodym cenne wspomnienia z dnia ślubu na dłużej.

  • Nie chcesz stresować się obecnością fotografa w dniu ślubu?
  • Zależy Ci żeby dobrze wyglądać na zdjęciach ślubnych?
  • Chcesz mieć pewność, że zdjęcia z Waszego ślubu nie zaginą?
  • Lubisz niepozowane zdjęcia?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedź brzmi „TAK”, to koniecznie zapytaj o wolny termin!

12

Lat doświadczenia

250+

Sfotografowanych zleceń

Fotograf ślubny

Przede wszystkim Wy

Jako fotograf ślubny kocham pokazywać na swoich zdjęciach ślubnych zakochanych, uśmiechniętych ludzi i niesamowite sytuacje, które nie są widoczne dla wszystkich, dobrą zabawę i towarzyszące jej emocje.

12 lat doświadczenia

Fotografią ślubną zajmuję się od 2010 roku. Do tej pory sfotografowałem ponad 250 ślubów.

Zdjęcia niepozowane i dyskrecja

Większość moich zdjęć, to zdjęcia niepozowane tzw. z zaskoczenia. Pozując w momentach, które powinny być spontaniczne, zabija się emocje, którymi ten dzień jest przepełniony.

Sesja portretowa i zdjęcia rodzinne

Jednym z najistotniejszych elementów, na którym mi zależy jest wykonanie krótkiej sesji portretowej Pary Młodej i zdjęć z ich najbliższą rodziną. Zdjęcia rodzinne to wspaniała pamiątka na długie lata.

Światło i cień

Na moich zdjęciach można zobaczyć, jak wykorzystuję światło. Używam zarówno gry światła i cienia, jak i miękkości pomarańczowej barwy zachodzącego słońca. Staram się również by na moich zdjęciach „dużo się działo.”

Wieloplanowość, kompozycja i aspekty techniczne

Umiejscawiam w kadrze, jak najwięcej odseparowanych od siebie elementów, dbam o kompozycje i aspekty techniczne fotografii, które wykonuje.

Światło błyskowe

Nie jest mi obce światło błyskowe. Dzięki niemu mogę poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych, a także mogę wykreować niepowtarzalne ujęcia.

Opinie klientów

Fotografia ślubna Łódź - Monika i Kobus podczas pierwszego tańca

Monika + Kobus

Prawdą jest, że dzień ślubu i wesela mija w mgnieniu oka i przez ogrom emocji i wzruszeń niewiele się z niego pamięta… Już po kilku dniach chciałoby się wszystko przeżyć i doświadczyć jeszcze raz. Niestety, nie jest to możliwe… no chyba, że ma się takiego fotografa jak Kamil. Zdjęcia Kamila „się słyszy”, są naturalnie, spontaniczne, pełne prawdziwych emocji, bez ustawianych póz, sztuczności i wymuszonych uśmiechów. Oglądanie fotorelacji kilka tygodni po weselu sprawiło, że wszystkie wspomnienia wróciły, a my po raz kolejny przeżywaliśmy ten dzień (i cały czas przeżywamy)… I to był najlepszy prezent/pamiątka, jakie mogliśmy otrzymać. Dziękujemy! Mon&Kobs

Fotografia ślubna Łódź_Monika i Dawid podczas przysięgi w kościele na Kaszubach

Monika + Dawid

Dla nas zgodził się przejechać ok 400 km! To był najlepszy wybór! Od początku wiedziałam, że to właśnie z jego perspektywy chcemy później wspominać nasz ślub i wesele na zdjęciach Kamil jest przemiły, sympatyczny, uśmiechnięty. Profesjonalista w każdym calu. Idealnie wtapia się w gości i weselny gwar a zdjęcia zrobione ” nie wiadomo kiedy” są przepiękne i magiczne. Z całego serca dziękujemy, że byłeś z nami 😀 Kamil to właśnie TEN fotograf, którego szukacie na wasz najważniejszy dzień

Dobry fotograf ślubny Kamil Błaszczyk - opinie

Kalina + Mateusz

Kamil to profesjonalista w swoim fachu! Ma świetne podejście do pracy i swoich modeli. Dzięki zaangażowaniu Kamila i atmosferze jaka stworzył wspominamy naszą sesja narzeczeńska jako super zabawę. Zdjęcia ze ślubu i wesela w 100% spełniły nasze oczekiwania. Jesteśmy nimi zachwyceni i możemy polecić Kamila wszystkim młodym parom!

Profesjonalny fotograf ślubny | Nagrody i wyróżnienia

Jestem członkiem prestiżowych organizacji zrzeszających najlepszych fotografów ślubnych na świecie ISPWP, Prowed oraz MyWed. Po boku znajduje się kilka zdjęć, które zostały wyróżnione w cyklicznych konkursach organizowanych przez ISPWP.

Portfolio
Kontakt

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego?

W moim poradniku dla Par, które przygotowują się do ślubu, odpowiedziałem na bardzo często stawiane pytanie: jak znaleźć najlepszego fotografa na ślub? Z tego wpisu dowiedziecie się nie tylko, jak i gdzie tak właściwie szukać fotografa, ale przede wszystkim na co zwrócić uwagę, również podczas podpisywania umowy. Zachęcam do lektury!

Oczywiście Pary Młode szukają takiego fotografa ślubnego, który może pochwalić się bogatym i przede wszystkim dobrym portfolio. Nie mniej ważny jest również kontakt z klientem – fotograf ślubny po prostu musi lubić ludzi. Brzmi banalnie? Nieodłączoną pracą fotografa ślubnego jest kontakt z drugim człowiekiem – nieśmiałym, asertywnym, przebojowym. Tylko dzięki rozmowie, doświadczeniu i zaangażowaniu fotograf ślubny może zrozumieć potrzeby Klientów. Przydaje się także szczypta empatii i poczucia humoru.

Tak wiele mówi się o doświadczeniu, wiedzy i intuicji (ja również nieraz o tym wspominałem), a tak rzadko wspomina się odważnie o konkretach. Czy fotograf ślubny zrobi dobre zdjęcia bez dobrego sprzętu fotograficznego? Oczywiście! Ale jeszcze lepsze zrobi, gdy pod ręką będzie miał odpowiedni aparat i przede wszystkim obiektywy, dzięki którym po prostu przyjemniej się pracuje. I efekty pracy również są lepsze. Mając taką świadomość, szukam złotego środka – oprócz doświadczenia, które nieustannie zdobywam, dbam również o to, by sprzęt, na którym pracuję, pozwolił mi robić takie zdjęcia, na jakich mi zależy.

Za każdym razem, kiedy podejmuję współpracę z Parą Młodą, cieszę się, że mogę towarzyszyć im w jednym z najważniejszych dni w ich życiu. Skontaktujcie się ze mną, a z przyjemnością stworzę dla Was fotograficzną pamiątkę tego dnia.