MENU
Kamil Błaszczyk - Fotograf ślubny Łódź

Cześć! Jestem Kamil!

Fotograf ślubny z Łodzi

Mam na imię Kamil, jestem fotografem ślubnym z Łodzi i pomagam Wam zatrzymywać cenne wspomnienia na dłużej.

Kocham skateboarding, neapolitańską pizzę, podróże, fotografię dokumentalną i ruch.

Kilkanaście lat temu kupiłem swój pierwszy aparat, by fotografować ludzi uprawiających skateboarding i BMX. Od samego początku uwielbiałem przedstawiać na fotografiach niesamowite momenty, zamrożony ruch i niepowtarzalne emocje.

Wszystkie te elementy można znaleźć na ślubach i przyjęciach weselnych dlatego też, dziś mam przyjemność tworzyć dla Was zdjęcia ślubne.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć Wam w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu i tworzyć dla Was fotograficzną pamiątkę tego dnia.

Fotograf ślubny – Kamil Błaszczyk

Przede wszystkim Wy

Jako fotograf ślubny kocham pokazywać na swoich zdjęciach ślubnych zakochanych, uśmiechniętych ludzi i niesamowite sytuacje, które nie są widoczne dla wszystkich, dobrą zabawę i towarzyszące jej emocje.

10 lat doświadczenia

Fotografią ślubną zajmuję się od 2010 roku. Do tej pory sfotografowałem około 250 ślubów.

Zdjęcia niepozowane i dyskrecja

Większość moich zdjęć, to zdjęcia niepozowane tzw. z zaskoczenia. Pozując w momentach, które powinny być spontaniczne, zabija się emocje, którymi ten dzień jest przepełniony.

Sesja portretowa i zdjęcia rodzinne

Jednym z najistotniejszych elementów, na którym mi zależy jest wykonanie krótkiej sesji portretowej Pary Młodej i zdjęć z ich najbliższą rodziną.

Światło i cień

Na moich zdjęciach można zobaczyć, jak wykorzystuję światło. Używam zarówno gry światła i cienia, jak i miękkości pomarańczowej barwy zachodzącego słońca. Staram się również by na moich zdjęciach „dużo się działo.”

Wieloplanowość, kompozycja i aspekty techniczne

Umiejscawiam w kadrze, jak najwięcej odseparowanych od siebie elementów tworzących, dbam o kompozycje i aspekty techniczne fotografii, które wykonuje.

Światło błyskowe

Nie jest mi obce światło błyskowe. Dzięki niemu mogę poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych, a także mogę wykreować niepowtarzalne ujęcia.

Profesjonalny fotograf śluby - nagrody i wyróżnione zdjęcia

Poniżej znajdują się wykonane przeze mnie fotografie ślubne, które otrzymały wyróżnienia podczas konkursów organizowanych przez prestiżową organizację ISPWP zrzeszającą najlepszych, profesjonalnych fotografów ślubnych na świecie oraz certyfikat firmy Zankyou Weddings.

ZAMKNIJ