Asia + Piotrek | VILLA OMNIA wesele

Asia i Piotrek – wesele w Villa Omnia pod Warszawą

Asię i Piotrka poznałem na weselu Kasi i Mateusza, którym również robiłem zdjęcia do reportażu ślubnego. I tym razem na zdjęciach nie braknie Kasi i Mateusza, którzy wystąpili w roli świadków. Skupmy się jednak na Asi i Piotrku – na miejsce swojego wesele wybrali miejsce, które perfekcyjnie łączy styl nowoczesny, nawet trochę industrialny z modnym ostatnio stylem skandynawskim, który nieco „łagodzi” surowość nowoczesnych wnętrz i sprawia, że stają się one przytulne, przyjemne dla oka, po prostu przyjazne do życia. Jeśli jesteś ciekawy, jak Asia z Piotrkiem zaaranżowali swoje wesele, koniecznie obejrzyj reportaż z ich ślubu!

Villa Omnia – nowoczesne miejsce na wesele

Mimo że Villa Omnia od początku do końca powstawała z myślą o luksusie, wnętrza i okolice obiektu nie przytłaczają, a wręcz przeciwnie – zapraszają, by poznać je lepiej. W dużej mierze pomogły w tym elementy stylu skandynawskiego, który oprócz dużych przeszkleń oferuje nawiązania do natury, a industrialną stal przykrywa bielą i pastelami.

W Villi Omnia znajdziemy 39 miejsc noclegowych, ale właściciele współpracują z blisko położonym hotelem, dlatego w razie konieczności wszyscy goście znajdą nocleg. Villa Omnia znajduje się nieopodal Modlina i blisko Warszawy. Położona w spokojnej okolicy jest więc dobrze skomunikowana ze stolicą.

Wesele Asi i Piotrka w Villi Omnia pod Warszawą

Asia i Piotrek sakramentalne „tak” powiedzieli sobie przed ołtarzem. Do kościoła dojechali z Villi Omnia, bo w tym miejscu odbyły się przygotowania do ślubu i wesela. Pan Młody zdecydował się na klasyczny garnitur z muchą i białą poszetką, z kolei Panna Młoda wybrała naprawdę zjawiskową suknię ślubną. Górę zdobił ozdobny tiul z wzorkami, z którego wykonane zostały również długie, aczkolwiek bardzo subtelne rękawy. Suknia z długim trenem zebrana w talii zjawiskowo podkreślała urodę Panny Młodej. Asia zrezygnowała z welonu – w zamian upięcie udekorowała ślubnymi ozdobami do włosów. Stylizację podkreślały złote szpilki i bukiet z pastelowych róż.

Po życzeniach i kilku pamiątkowych zdjęciach pod kościołem wszyscy udaliśmy się do Villi Omnia, gdzie na gości czekały ozdobione złotymi świecami (nawiązującymi do butów Panny Młodej) i pastelowymi kwiatami. Każdy element na stole współgrał z całością i jednocześnie zapraszał do zajęcia miejsca przy stole. Jednak gości częściej można było spotkać na parkiecie lub w ogrodzie, do którego udaliśmy się i my z Młodymi.

Nowoczesna sesja ślubna przy basenie

Niewątpliwą atrakcją Villi Omnia jest odkryty basen, w którym można schłodzić się w upalne dni. To właśnie ten zakątek ogrodu Młodzi wybrali na sesję. Nowoczesna sesja ślubna przy basenie przeniosła się również do pozostałej części ogrodu. Cisza, spokój i dużo zieleni z całą pewnością pozwoliły Parze Młodej zrelaksować się i odprężyć, by ze świeżą energią wrócili do swoich bliskich.

Na weselu nie zabrakło oczepin, a także niespodzianki dla gości – subtelne sztuczne ognie przywitały Młodą Parę na nowej drodze życia.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *