Sesja ślubna – wyjątkowe chwile, niepowtarzalne ujęcia

Zdjęcia z sesji ślubnej to wspaniała pamiątka na lata. Wy szczęśliwi, w tle piękno przyrody, zabytkowe ruiny zamku, a może po prostu Wasze ulubione miejsce? Na sesję ślubną decyduje się wiele Młodych Par. Opowiem Wam, dlaczego ślubna sesja budzi tak wiele emocji.

Jak wyobrażacie sobie swoją sesję ślubną?

Każdy z Was jest inny. Macie różne prace, prowadzicie różny tryb życia, wyróżnia Was charakter i osobowość. Dlatego i Wasza sesja ślubna będzie inna niż wszystkie. Bez względu na to, czy wybierzecie popularne miejsce, w którym wiele Par Młodych robi zdjęcia, czy wybierzecie się w najmniej oczywisty zakątek Polski, Wasza sesja ślubna powinna opowiadać o Was – być oryginalna, po prostu WASZA.

Zawsze zachęcam Pary Młode, z którymi planujemy sesję ślubną, by opowiedziały jak najwięcej o sobie. Gdzie się poznali, jak lubią spędzać wolny czas, jakie są ich pasje, czym zajmują się zawodowo? Dlaczego chcę to wiedzieć? Chcę wesprzeć Was w szukaniu najlepszych rozwiązań. Być może wiecie tylko, że chcecie mieć sesję w plenerze, ale nie wiecie gdzie? A może jesteście miłośnikami MTB i nie wiecie, czy sesja ślubna na rowerach może się udać? Opowiedzcie mi o swoich pomysłach, planach i wątpliwościach, a wspólnie wymyślimy, jak, gdzie i kiedy zrealizować Waszą sesję ślubną.

Jak przygotować się do sesji ślubnej?

Czy do sesji ślubnej można się przygotować? Czy do sesji ślubnej powinniście się przygotować? Moim zdaniem: możecie. Warto przejrzeć różne sesje ślubne, by zobaczyć, jaki fotograf ma styl i warsztat, ale także, by szukać inspiracji na swoją ślubną sesję. Ile ciekawych miejsc, ile nietypowych ujęć może odmienić Waszą sesję, która będzie naprawdę ujmującą pamiątką ślubną.
Ale sesja ślubna to coś więcej niż pamiątka, do której będziecie wracać po latach. To także wspaniałe i fascynujące przeżycie, które również będziecie wspominać. Nigdy wcześniej nie braliście udziału w sesji zdjęciowej? W ogóle się tym nie przejmujcie! Przed sesją podpowiem Wam, jak sesja ślubna będzie przebiegać, a w trakcie zdjęć pomogę Wam pozbyć się tremy, byście poczuli się swobodnie. Zapomnijcie o codziennych obowiązkach – to Wy jesteście bohaterami tej historii. Wyjątkowi, najważniejsi, tylko Wy i Wasza historia.
Nie wyobrażacie sobie ślubu bez sesji ślubnej? Zapraszam do kontaktu – wspólnie zaplanujemy Waszą sesję ślubną, a ja zrealizuję ją dla Was w dniu ślubu lub w inny dowolny dzień.