Pałac Domaniowski – wesele Moniki i Damiana – Kamil Błaszczyk

Pałac Domaniowski – wesele Moniki i Damiana

Monika i Damian, organizując ślub i wesele, postawili na elegancję – Pałac Domaniowski był zatem idealnym miejscem, by uczcić najważniejszy dzień w życiu. Zachwycające wnętrza, wspaniała okolica, która sprzyjała sesji ślubnej i szczęśliwi Oni. Zobacz, jak wyglądał ślub Moniki i Damiana!

Ślub w stylu glamour Moniki i Damiana

Coraz popularniejsze śluby i wesela w stylu boho zaczęły nieco wypierać eleganckie stylizacje ślubne. Nic dziwnego – nie wszystkie Pary czują się dobrze w wykwintnej oprawie, dlatego chętnie stawiają na nieco swobodniejszy styl boho. Nadal jednak wiele Par Młodych marzy o eleganckim ślubie i weselu w zjawiskowym wręcz miejscu. Jako fotografa ślubnego bardzo cieszy mnie ta różnorodność – za każdym razem odkrywam nowe oblicza branży ślubnej, nowe pomysły na aranżację ślubu i wesela, które inspirują przy każdej sesji, przy realizacji każdego reportażu ślubnego.

Styl glamour wymaga ogromnego wyczucia – z tym zadaniem Państwo Młodzi poradzili sobie wzorcowo. Niezwykle efektowna suknia Panny Młodej została uzupełniona welonem i bardzo prostą fryzurą, a także bukietem z białych i pudrowo-różowych róż, które nawiązywało do koloru sukni. Pan Młody postawił na klasykę – czarny garnitur z muchą sprawdzają się w każdej eleganckiej stylizacji ślubnej.

Ekskluzywny Pałac Domaniowski – wesele w eleganckim wydaniu

Pałac Domaniowski znajduje się około 100 km na południe od Warszawy. To doskonałe miejsce na wesele dla osób z województwa mazowieckiego i łódzkiego, a chętnie wybierają je Pary z całej Polski. W Pałacu Domaniowskim mieści się czterogwiazdkowy hotel, sale konferencyjne, sala bankietowa i restauracja. Wokół Pałacu zielony teren zaprasza do spacerów – amatorów świeżego powietrza przyciąga przede wszystkim pobliski Zalew Domaniowski.

Wnętrza Pałacu Domaniowskiego są eleganckie – urządzone z wielką pasją nie przytłaczają, dzięki czemu można tutaj poczuć się naprawdę dobrze. Ekskluzywny charakter Pałacu Domaniowskiego sprawia, że organizowane tutaj wesela są wystawne i dają się zapamiętać na długo. Dodatkowo na terenie Pałacu można zaplanować ślub w plenerze – pomocą w jego organizacji służą pracownicy i właściciele obiektu. Jednak Monika i Damian zdecydowali się na ślub w kościele.

Przygotowania do wesela odbywały się w Pałacu Domaniowskim, z którego Para Młoda przejechała do kościoła. W nieco amerykańskim stylu Pannę Młodą do ołtarza poprowadził tata, a drogę wskazywały dzieci, które również podawały obrączki. Po ceremonii zaślubin goście złożyli Parze Młodej życzenia, by wszyscy mogli udać się do Pałacu Domaniowskiego na przyjęcie weselne.

Eleganckie wesele w Pałacu Domaniowskim

Po tradycyjnym przywitaniu Pary Młodej, Monika i Damian dali prawdziwy pokaz – pierwszy taniec był z pewnością przećwiczony wiele razy. Na weselu nie zabrakło oczywiście atrakcji dla gości. Pokaz sztucznych ogni rozpoczął się od podświetlenia inicjałów Pary Młodej. Ponadto goście mieli do dyspozycji bar, przy którym mogli zamówić najróżniejsze napoje, przygotowywane przez profesjonalnych barmanów.

Sesja ślubna o zachodzie słońca Moniki i Damiana

Monika i Damian zdecydowali się na sesję ślubną w trakcie wesela. Nie mogliśmy nie wykorzystać bliskości Zalewu Domaniowskiego i właśnie nad nim wykonaliśmy wiele pięknych zdjęć. Zachodzące słońce sprzyjało zarówno Parze Młodej, jak i mnie – bajkowe ujęcia możliwe były dzięki grze światła i dużej swobodzie Moniki i Damiana.

Pałac Domaniowski to miejsce na eleganckie wesele, które mogę polecić wszystkim Parom, planującym wesele. Współpraca z Moniką i Damianem to kolejne ważne doświadczenie w mojej pracy – z niecierpliwością czekam na kolejne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *