Hotel Kossak – wesele Kaliny i Richarda | Kamil Błaszczyk

Hotel Kossak – wesele Kaliny i Richarda w centrum Krakowa

Kalina i Richard na miejsce ślubu wybrali Kraków. Piękne, historyczne miasto, które do Polski przyciąga najwięcej zagranicznych turystów. Czy można wyobrazić sobie wspanialsze miejsce na wesele w Krakowie niż okolice Starego Rynku? Doskonałą zabawę, pyszną kuchnię oraz niesamowite widoki – takie atrakcje zapewnia Restauracja Cafe Oranżeria w Hotelu Kossak w Krakowie.

Ślub i wesele w amerykańskim stylu

Nasza Para Młoda zdecydowała się na ślub w Polsce, ale w amerykańskim stylu. Skromny ślub cywilny w urzędzie był początkiem najważniejszego dnia Kaliny i Richarda. Po uroczystości zaślubin Kalina, Richard i goście udali się do Hotelu Kossak.

Kalina postawiła na prostą suknię w kolorze śmietankowym, oprócz welonu Pannę Młodą zdobiła spinka, wpleciona w ślubną fryzurę. Richard wystąpił w granatowym garniturze, z bordowym krawatem i kolorowymi kwiatkami w butonierce – dokładnie takimi samymi, z jakich został ułożony bukiet Kaliny.

Również dekoracje w restauracji tworzyły przede wszystkim bukieciki, z takich samych kwiatów. Salę restauracyjną zdominowały więc kolor fioletowy, różowy oraz elegancka biel obrusów.

Restauracja Cafe Oranżeria w Hotelu Kossak – idealne miejsce na przyjęcie weselne w centrum Krakowa

Jeśli marzycie o zorganizowaniu przyjęcia weselnego w centrum Krakowa, Hotel Kossak będzie miejscem idealnym. Czterogwiazdkowy standard hotelu zachwyci wszystkich gości, również tych przybyłych z daleka. Strefa Relax&Spa zachęca, by w hotelu zostać na dłużej. Ogromnym atutem Hotelu Kossak w Krakowie jest także nieoceniona kuchnia. Wielokrotnie nagradzane dania, znakomici kucharze i obsługa gości na najwyższym poziomie sprawiają, że Para Młoda i ich goście czują się tutaj znakomicie.

Nie sposób nie docenić także pięknych widoków, jakie roztaczają się dookoła hotelu. Bulwar wiślany, Stare Miasto i Wawel w zasięgu wzroku zapierają dech w piersiach. Można podziwiać je z wnętrza restauracji dzięki efektownym przeszkleniom, jednak jeszcze większe wrażenie robią po wyjściu na taras.

W restauracji Cafe Oranżeria w Hotelu Kossak nie urządzimy wesela na 200 osób. Z całą pewnością jest to jedno z najlepszych miejsc w Krakowie na eleganckie przyjęcie weselne w nieco mniejszym gronie. Bez zbędnego przepychu, bez zbędnych dodatków – ale ze wspaniałą obsługą kelnerską i barmańską, z cudownymi posiłkami i niepowtarzalnymi widokami na centrum Krakowa.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *