Amber Room – wesele Gosi i Adama | Kamil Błaszczyk

Amber Room – wesele Gosi i Adama

Gosia z Adamem na miejsce wesela wybrali Amber Room – restaurację w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Zobacz, jak Para Młoda zaaranżowała dzień ślubu, jak przygotowali salę restauracyjną oraz jak goście bawili się na weselu Gosi i Adama.

Przygotowania do ślubu w centrum Warszawy

Gosia i Adam to perfekcjoniści – najważniejszy dzień ich życia musiał być więc zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Nasza Para Młoda dużą uwagę przywiązywała do dekoracji restauracji, w której odbyło się wesele. Za kwiaty odpowiedzialni byli:

  • Marta Werka – kościół
  • Magdalena Kieloch-Gąska, Sunflower

Ponadto florystyki oraz zespół Amber Room pomagali w aranżacji wejścia do restauracji oraz sali. W przygotowaniach pomagała także Para Młoda, która przygotowała między innymi rozpiskę z miejscami gości. W dekoracjach dominowały kolory brzoskwiniowe, koralowe,  biel, złoto i granat. Romantyczna elegancja, bo w takiej stylistyce utrzymany był wystrój restauracji, podkreślały kwiaty w żywych kolorach. Bukiet Panny Młodej oraz bukieciki na stołach skomponowane były w dużej mierze z kolorowych róż, których nie zabrakło również w dekoracji trzypiętrowego tortu weselnego.

Gosia na suknię ślubną wybrała kreację z prostym dołem i koronkową górą, a w lekko upięty kok wpięty został długi welon. Granatowy garnitur, koralowa mucha, kwiatek w butonierce i biała chustka – to strój Pana Młodego.

Wystrój Amber Room – wesele w najlepszej restauracji w Polsce

W restauracji Amber Room goście i Para Młoda zajmują miejsca przy okrągłych stołach. Stół Pary Młodej wyróżniał się cekinowym, złotym obrusem i efektowną dekoracją z kwiatów. Przy stole Gosi i Adama siedzieli jedynie świadkowie. Na stołach dominowały kwiaty oraz granatowe świece i serwety. Dekorację stołów przygotowali florystyka, zespół Amber Room oraz Para Młoda.

Restauracja Amber Room w Warszawie wyróżniona została wieloma prestiżowymi nagrodami – cztery sztućce w przewodniku Michelin jest jedną z nich. Szef kuchni i kucharze wspaniałe posiłki przygotowują z wyselekcjonowanych produktów, a każdą kolację uświetnia wyśmienite wino, wybrane przez sommeliera.

Zabytkowy Pałac Sobańskich – idealne miejsce na wesele w centrum Warszawy

Restauracja Amber Room znajduje się w zabytkowym Pałacu Sobańskich. Pałac ten znajduje się w samym sercu Warszawy – tuż przy Alei Ujazdowskich. Ogród otaczający Pałac Sobański prowokuje do odbycia choćby najkrótszej sesji zdjęciowej. Również my skorzystaliśmy z okazji i złapania kilku ujęć pod Pałacem Sobańskim.

Gosia i Adam przysięgę ślubną złożyli w kościele, jednak gospodarze Pałacu Sobańskich zapewniają także miejsce na ślub cywilny. Obsługa pomaga także w dekoracjach, organizacji atrakcji dla gości, a także zapewniają pomoc w znalezieniu DJ’a. Prestiż, elegancja i znakomita kuchnia – to najważniejsze atuty restauracji Amber Room w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *