MENU
20 grudnia 2015 /

Ilona + Krzyś | Sesja ślubna Pałac Krowiarki

Pałac w Krowiarkach to jedno z najbardziej „ulubionych” miejsc polskich fotografów ślubnych, a tym samym jedno z najbardziej popularnych miejsc na plener ślubny. W Krowiarkach w XIX w. wybudowano pała...

Pałac w Krowiarkach to jedno z najbardziej „ulubionych” miejsc polskich fotografów ślubnych, a tym samym jedno z najbardziej popularnych miejsc na plener ślubny. W Krowiarkach w XIX w. wybudowano pałac o powierzchnia 4 000 metrów kwadratowych. Dzięki tak ogromnej przestrzeni, dużej liczbie pokoi, okien, filarów. schodów – pomysłów na zdjęcia ślubne nie może zabraknąć.

Sesję realizowaliśmy razem z Krzyśkiem i Ilona w połowie listopada. Na miejsce dotarliśmy z małym opóźnieniem i kilkoma przygodami, które osobiście zapamiętam na dość długo. Pomimo pięknego początku miesiąca, akurat w ten weekend pogoda nam nie dopisywała, dlatego zdecydowaliśmy się na sesję w środku pałacu. Temperatura wewnątrz i na zewnątrz zbytnio się nie różniła. Jedyną różnicą było to, że w środku nie mógł zaskoczyć nas deszcz. Tak jak wspomniałem wcześniej, pałac jest dość oblegany przez pary młode. Szczęście nam dopisało i oprócz nas swoją sesję ślubną w tym samym czasie realizowała tylko jedna para.

Najpierw wykonaliśmy zdjęcia przy drzwiach wejściowych. Duże wrażenie robi klatka schodowa i jej piękne schody oraz balkony i filary. Przeszklenia wewnątrz, dają możliwość, wykonania fantastycznych zdjęć z odbiciami Pary Młodej, natomiast dzięki wielu oknom i filarom, jest tam na prawdę  co robić. Na końcu fotografowaliśmy przy równię imponujących krętych schodach. Wiele miejsc w pałacu jest niedostępnych z powodu remontu i wykonywanych renowacji. Utrudnia to realizację wielu fajnych pomysłów na ujęcia. Cała sesja trwała około 2-3 godzin.

Przed pałacem znajdują się jego obalone wieże, natomiast obok pałacu znajduje się olbrzymi park, w którym można znaleźć wiele inspiracji na kadry, jednak  ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne nie mogliśmy wykonać sesji na zewnątrz.

W drodze powrotnej mijaliśmy wiele pięknych pól i lasów, które również można wykorzystać na wspaniałe zdjęcia ślubne, jeśli ktoś oprócz zdjęć w pałacu chce mieć zdjęcia w scenerii przyrody.

Pałac w Krowiarkach to piękne miejsce, szkoda, że tak zaniedbane. Mam nadzieje, że dzięki remontom jego dawny blask zostanie przywrócony.

Sesja ślubna Pałac KrowiarkiSesja ślubna Pałac KrowiarkiSesja ślubna Pałac KrowiarkiSesja ślubna Pałac Krowiarki

Comments

sesja bardzo przyjemna i profesjonalna. Myślę że nasze zadowolenie w 100% potwierdzone wynikiem sesji 🙂 dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów i ciekawych miejsc. pozdrawiam

było zimno, a w drodze na plener nie obyło się bez przygód
ale efekt sesji rekompensuje wszystko:) było nam bardzo miło współpracować z Tobą Kamilu:))

Add Your Comment

ZAMKNIJ