Fabryka Wełny Pabianice | reportaż Klaudia + Rafał

 Fabryka Wełny Pabianice – Ślub Klaudii i Rafała

Klaudia z Rafałem zdecydowali się uwiecznić swój najważniejszy dzień w życiu za pomocą reportażu ślubnego, który uzupełniła sesja narzeczeńska. Na miejsce wesela Para Młoda wybrała Fabrykę Wełny w Pabianicach – hotel SPA z trzema salami balowymi. Kompleks znajduje się w dawnej fabryce, dzięki czemu klimat na terenie obiektu jest naprawdę wspaniały. Jeśli uwielbiacie pofabrykancką Łódź, również Fabryka Wełny w Pabianicach przypadnie Wam do gustu. Tymczasem zapraszam do obejrzenia relacji ze ślubu Klaudii i Rafała.

Ślub w stylu rustykalnym – sesja narzeczeńska w Lesie Łagiewnickim

Klaudia i Rafał najlepiej czują się na łonie natury. Zdecydowali więc, że zanim powiedzą sakramentalne „tak”, wybiorą się na narzeczeńską sesję zdjęciową w plenerze. Miejsca na tę sesję lepiej wybrać nie mogli. Las Łagiewnicki, który znajduje się na granicy zlodowacenia, oferuje różnorodne formy ukształtowania terenu, a bujna roślinność zachwyca za każdym razem, gdy wybieramy się tam na spacer czy rower. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć jarów, górek i niewielkich stawów (tych poza Arturówkiem), zdecydowanie polecam nadrobić zaległości i czym prędzej odwiedzić łódzkie Łagiewniki!

Lniana sukienka, lniana koszula, pełna swoboda i najlepszy czworonożny przyjaciel – takie elementy rzucają się w oczy, gdy wracamy do zdjęć z sesji narzeczeńskiej Klaudii i Rafała. Z Parą Młodą współpracowało mi się znakomicie. W tle kapliczki w Łagiewnikach, małe stawy, ścieżki i zachód słońca pojawiający się zza koron drzew to wizytówka Lasu Łagiewnickiego, do którego podobnie jak Młodzi, chętnie wracam w wolnych chwilach. Z aparatem i bez niego.

Fabryka Wełny w Pabianicach – wesele Klaudii i Rafała

Na krótką sesją Młodzi zdecydowali się również na terenie obiektu Fabryka Wełny. Gołe cegły i zielony teren dookoła często przyciągają Pary Młode, które pozują przed okiem aparatu przed ślubem lub w trakcie wesela.

Również przygotowania do ślubu zaplanowano w hotelu Fabryka Wełny. Koronkowa suknia Panny Młodej w szampańskim kolorze i bukiet, w którym przeważała zielona roślinność podkreślały stylistykę ślubu. Pan Młody wystąpił w garniturze w kratę i niezobowiązującej musze – rustykalny styl w eleganckim wydaniu pasował do Klaudii i Rafała perfekcyjnie.

Po ślubie w kościele, krótkiej sesji pod kościołem oraz życzeniach dla Pary Młodej, wszyscy udaliśmy się do Fabryki Wełny, gdzie Parę Młodą przywitano chlebem i solą. Młodzi przygotowali dla swoich gości pierwszy taniec, który rozpoczął zabawę na parkiecie. Chwilę, gdy goście doskonale się bawili, wykorzystaliśmy na kolejną mini-sesję, tym razem na tarasie.

Klaudia z Rafałem przed okiem obiektywu czuli się jak ryba w wodzie, dzięki czemu w albumie ślubnym znajdą wiele zdjęć, a każde przypomni im o najpiękniejszym dniu w ich życiu.

Fabryka Wełny Pabianice – https://www.fabrykawelny.pl

Fabryka Wełny Pabianice - sesja na dachu Fabryka Wełny Pabianice - Wesele Klaudii i Rafała - Napis Miłość na weselu Fabryka Wełny w Pabianicach - zimne ognie na zewnątrz budynku podczas wesela Klaudii i Rafała Fabryka Wełny Pabianice - wesele Klaudii i Rafała

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *