Bacówka Radawa – wesele Kasi i Michała – fotograf ślubny Rzeszów

Bacówka Radawa SPA – fotograf ślubny Rzeszów

Kasia i Michał zauroczeni w podkarpaciu zamarzyli o weselu w góralskim stylu. Na wesele wybrali Bacówkę Radawa – miejsce, które skutecznie łączy nowoczesność i góralski folklor. Zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych Kasi i Michała!

Ślub w górach nie tylko dla górali

Wspomniałem już, że Kasia i Michał uwielbiają klimat polskich gór. Dlatego właśnie zapragnęli wziąć ślub na podkarpaciu i tutaj zorganizować przyjęcie weselne. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w urokliwym, drewnianym kościele, który doskonale wprowadził wszystkich gości w góralski klimat. Coraz więcej Par decyduje się także na śluby w górskich kapliczkach – to jeden z łatwiejszych sposobów na kościelny ślub w plenerze. Aby móc wziąć ślub kościelny poza murami kościoła, potrzebna jest zgoda biskupa, a ta wydawana jest bardzo rzadko. Znacznie łatwiej jest zorganizować ślub w kapliczce – nie jest to co prawda ślub w plenerze, jednak krajobraz dookoła większości kapliczek często jest niezwykle piękny.

Przygotowania do ślubu odbyły się w Bacówce Radawa, podczas których Młodzi naprawdę dobrze się bawili. Kasia i Michał to ludzie niezwykle pogodni, optymistycznie nastawieni do świata i wręcz zarażający uśmiechem. Uśmiechem maskowali stres, uśmiech udzielał się wszystkim – widać to doskonale na zdjęciach ślubnych.

Bacówka Radawa SPA – wesele po góralsku

Bacówka Radawa SPA to miejsce, które właściciele określają jako modern folk – i faktycznie tak jest. Z jednej strony nowoczesne, wygodne, eleganckie, z drugiej zaś podkreślające charakter regionu Podkarpacia. Elementy ludowe, takie jak parzenice, stanowią część aranżacji wnętrz, jednak folkowa aranżacja nie przytłacza. W czterogwiazdkowym hotelu można poczuć się swobodnie, ale nie da się zapomnieć, że jest to hotel czterogwiazdkowy. To miejsce idealne dla osób, które lubią góry, ale cenią sobie wygodę.

Kasia z Michałem wybrali także góralski zespół, który grał na weselu, podkreślając górską stylistykę.  Ślub i wesele Kasi i Michała w góralskim stylu było wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju. Za dobre samopoczucie gości odpowiadał Dróżba – Jan Matuła, który nie pozwolił się nudzić. Rola osoby wodzireja, konferansjera, bywa przez Pary Młode niedoceniona. A dobry wodzirej nadaje odpowiednie tempo, kontroluje przebieg zabawy i spina poszczególne fragmenty wesela, takie jak pierwszy taniec, poszczególne ciepłe posiłki, podziękowania dla rodziców, poczęstunek tortem i inne. Dlatego warto znaleźć taką osobę, która podoła niełatwemu zadaniu – jest nią między innymi Dróżba, zwany Bacą.

Sesja ślubna Kasi i Michała – fotograf ślubny Rzeszów

Z Kasią i Michałem odbyłem kilka krótkich sesji w dniu ślubu. Pierwsza z nich miała miejsce w drodze z kościoła do Bacówki Radawa. Zatrzymaliśmy się na trasie, gdzie otaczał nas sosnowy las. Urzekający zapach lasu działa naprawdę kojąco – a sesja pomogła złapać kilka głębszych oddechów Młodym, którzy myślami byli już na przyjęciu weselnym.

Z wesela z Parą Młodą uciekałem jeszcze dwa razy – raz przed zachodem słońca, by udać się na spacer po polach. Kasia z Michałem poczuli się naprawdę swobodnie. Wiecznie uśmiechnięci, szczęśliwi i zakochani łapali każdą chwilę. Ciekawym elementem tej sesji była dżinsowa kurtka Kasi z wyhaftowaną datą ślubu. Ostatni raz z Parą Młodą zostałem sam, gdy było już ciemno, po wspólnym zdjęciu z gośćmi. Kilka ujęć na tle Bacówki Radawa ze sztucznymi ogniami było zwieńczeniem naszej przygody.

Kasia i Michał w bardzo ciekawy sposób nawiązali do góralskiej stylizacji, nie narzucając jej jednak za bardzo, dzięki czemu wszystko wyszło naturalnie i naprawdę pięknie. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia Kasi i Michała!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *