Stylizowana sesja ślubna w Hotelu Heron Live

Stylizowana sesja ślubna w Heron Live Hotel nad Dunajcem

Oni perfekcyjni, hotel o najwyższych standardach i zjawiskowa przestrzeń dookoła – tak w skrócie mogę opisać stylizowaną sesję ślubną w Hotelu Heron nad Dunajcem, zrealizowaną przez Karolinę Pitalę z Wytwórni Ślubów. Jeśli szukasz inspiracji na naprawdę zjawiskową sesję ślubną, w tej realizacji znajdziesz przynajmniej niektóre odpowiedzi na pytania, które od tygodni chodzą Ci po głowie. Zobacz, jak swoją sesję ślubną widziała Para Młoda i jakie zdjęcia są owocem naszej współpracy.

Heron Live Hotel nad Dunajcem

Zanim jednak przejdziemy do moich dzisiejszych bohaterów, wspomnę słów kilka o miejscu, w którym odbyło się wesele i sesja ślubna. Hotel Heron wyróżnia się nie tylko 5 gwiazdkami, które świadczą o najwyższym standardzie, ale przede wszystkim filozofią, jaką właściciele hotelu próbują zaszczepić w przybyłych gościach. Niemal na każdym kroku starają się nam przypomnieć, jak naprawdę smakuje życie – ile bogactwa na każdym kroku doświadczamy. Dźwięki, smaki, widoki podziwiamy dzięki zmysłom, które od czasu do czasu warto pobudzić do wytężonej pracy, byśmy my mogli odpocząć, ciesząc się otaczającym nas pięknem.
Heron Live Hotel to obiekt, w którym znajdziemy trzy restauracje, SPA i inne atrakcje. Sam hotel położony jest nad brzegiem Jeziora Różańskiego, które tworzy się na Dunajcu. Wspaniałe widoki, panorama Beskidu Wyspowego współgrają z ogromną taflą wody, a wszystko to możemy podziwiać z nowoczesnego Heron Live Hotelu.

Perfekcyjna Para Młoda i stylizowana sesja ślubna

W dniu ślubu i w dniu, w którym Młodzi udają się ślubną sesję, wszystko musi być idealne. Dla każdego perfekcjonizm może oznaczać coś innego. Moi dzisiejsi bohaterowie cenią sobie dopracowaną stylistykę – makijaż, fryzura, strój, mimika, gestykulacja i każdy ruch muszą być idealne.

Zjawiskową urodę Panny Młodej podkreśla piękna suknia ślubna od Sabe Gracja Suknie Ślubne. Koronkowa, długa z odważnym rozcięciem prezentowała się po prostu doskonale na każdym zdjęciu, podkreślając pewność siebie Panny Młodej. W tyle nie pozostawał również Pan Młody, który z powodzeniem mógłby prezentować garnitury z najnowszych kolekcji znanych projektantów. Z taką Parą Młodą praca to prawdziwa przyjemność, a wyniki tej pracy dostarczają satysfakcji za każdym razem, gdy wracam do tej sesji ślubnej.

oryginalne dekoracje ślubne: FloraLove – florystyka i dekoracje,
przepiękna suknia ślubna: Sabe Gracja Suknie Ślubne,
niebagatelne dodatki ślubne: Impianto
wizaż i stylizacja: Ewa Blecharczyk -Sala- Make Up Artist
buty Panny Młodej: DeeZee

miejsce: Hotel Heron Live

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *