Kasia & Kuba – Hotel Kossak Cafe Oranżeria Kraków

Ślub Kasi i Kuby – przyjęcie weselne w Cafe Oranżeria w Krakowie

Kasia i Kuba wzięli ślub w samym centrum Krakowa – w kościele pw. świętych Piotra i Pawła tuż przy Wawelu. Na miejsce wesela wybrali Cafe Oranżerię, restaurację w Hotelu Kossak, który również znajduje się w pobliżu najbardziej rozpoznawalnego zabytku w Krakowie. Zobacz, jak wyglądał ślub Kasi i Kuby, jak wraz z gośćmi bawili się na przyjęciu weselnym oraz jak przebiegła sesja plenerowa na polu lawendy.

Przygotowania do ślubu i uroczystość w Krakowie

Kraków to najczęściej odwiedzane przez turystów z całego świata miasto w Polsce. Dawna stolica Polski przyciąga licznymi zabytkami i niepowtarzalną atmosferą – to miasto tętniące życiem przez całą dobę. Kasia i Kuba zaplanowali swój ślub w samym centrum Krakowa, również na miejsce przyjęcia weselnego wybierając hotel położony tuż obok Wawelu.
Hotel Kossak był również miejscem przygotowań do ślubu Pary Młodej i ich najbliższych. Pokoje hotelowe zamieniły się więc w salon fryzjerski i pracownię make up – tak, by Młodzi przygotowali się do ślubu w jednym miejscu. Kasia z Kubą postawili na klasyczną elegancję z nowoczesnymi akcentami. Suknia ślubna z prostym dołem i koronkową górą, brak welonu i wianka, rozpuszczone długie włosy z wpiętymi dwoma białymi kwiatkami i charakterystyczne chabrowe szpilki – taką stylizację ślubną wybrała Kasia. Kuba przywdział elegancki czarny smoking, z białą poszetką i kremowym kwiatkiem w butonierce. Elegancka Para Młoda udała się do kościoła śś. Piotra i Pawła, gdzie złożyli przysięgę ślubną.

Przyjęcie weselne w Cafe Oranżeria w Krakowie

Po wspólnym pamiątkowym zdjęciu, Para Młoda pieszo udała się do Hotelu Kossak, zapraszając swoich gości do restauracji Cafe Oranżeria na przyjęcie weselne. Restauracja Cafe Oranżeria to jedno z najpopularniejszych miejsc w Krakowie. Goście cenią to miejsce za wspaniałą, pyszną kuchnię europejską z elementami kuchni fusion, a także za bardzo atrakcyjne widoki, które można podziwiać zarówno z wnętrza restauracji dzięki dużym przeszkleniom, a w sezonie ciepłym również z tarasu. Przyjęcie weselne z widokiem na Wawel, Stare Miasto i Bulwary Wiślany to prawdziwa atrakcja dla gości, jak i samej Pary Młodej.
Wraz z Parą Młodą udało nam się wyrwać na dłuższą chwilę – spacer po Bulwarach Wiślanych był znakomitą okazją do zrobienia kilku pamiątkowych zdjęć w plenerze. Jednak główna sesja plenerowa była zaplanowana na inny dzień.

Ślubna sesja plenerowa na polu lawendy

Miejsce, jakie Kasia z Kubą wybrali na sesję plenerową, było naprawdę wyjątkowe. Pola z lawendą robiły piorunujące wrażenie na żywo, również zdjęcia oddają urok pól pełnych lawendy. Spacer między aromatycznymi kwiatami był prawdziwą przyjemnością, Para Młoda szybko odkryła, jak poczuć się swobodnie przed okiem obiektywu. Piękna pogoda, świeże powietrze, nieziemskie aromaty i cisza – w takich okolicznościach przyrody sesja plenerowa po prostu nie mogła się nie udać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *