Zielony Buk w Łodzi – wesele Pauliny i Maćka – Kamil Błaszczyk

Ślub i wesele Pauliny i Maćka – Zielony Buk w Łodzi

Paulina i Maciek to Para Młoda, która szukając wyjątkowego miejsca na wesele, pod uwagę brali zarówno lokalizację sali weselnej, jak i niespotykane menu. Zielony Buk to sala weselna, która swoim gościom ma do zaoferowania jedno i drugie. Zobacz, jak zorganizowali swój ślub Paulina i Maciek – zapraszam do zielonego zakątka niedaleko centrum Łodzi!

Przygotowania do ślubu w kameralnej atmosferze

Coraz częściej przygotowania do ślubu organizowane są z rozmachem. Kilka najbliższych przyjaciółek i kilku najlepszych kumpli, odrobina dobrego alkoholu i kilkugodzinne spotkanie pozwalają Młodym nabrać nieco dystansu i odprężyć się przed najbardziej stresującym momentem w ciągu całego dnia. Jednak Paulina i Maciej postawili na kameralną atmosferę, chwilę relaksu z najbliższymi i wyciszenie się przed ceremonią zaślubin. W domu miało miejsce również błogosławieństwo Pary Młodej przez rodziców, po którym wszyscy udali się do kościoła.

Sala Zielony Buk w Łodzi – wesele w Lesie Łagiewnickim

Las Łagiewnicki jest na mapie Łodzi miejscem wyjątkowym. Mnóstwo zielonych terenów wykorzystują osoby aktywne – biegacze, rowerzyści czy kijkarze, a także rodziny z dziećmi i każdy, kto chce choć na chwilę wyrwać się z miejskich blokowisk. W sercu Lasu Łagiewnickiego znajduje się bardzo popularny Arturówek, miejsce wypoczynku nad wodą. W Lesie Łagiewnickim znaleźć można kilka atrakcyjnych miejsc, w których przyjęcie weselne – choć w mieście – odbędzie się w okolicy cichej i pełnej zieleni.

Jednym z takich miejsc jest Zielony Buk. To sala weselna, która mieści się niemal w centrum Lasu Łagiewnickiego, niespełna 2 km piechotą od wspomnianego Arturówka. Obiekt jest jednak odsunięty od najpopularniejszych szlaków, a dojazd do niego jest całkowicie bezproblemowy.

Zielona przestrzeń wokół jest niewątpliwie ogromnym atutem tego miejsca – wesele w Zielonym Buku w Łodzi zawsze jest wydarzeniem, które pozwala znakomicie się bawić i jednocześnie złapać nieco oddechu, szczególnie jeśli na co dzień mieszkamy w centrum miasta. To miejsce wyróżnia się także znakomitą kuchnią: na miłośników tradycyjnej polskiej kuchni czekają dania z wołowiny i inne przysmaki, których trudno sobie odmówić. Z kolei fani kuchni świata zasmakują w Zielonym Buku dania z kuchni libańskiej.

Wesele Pauliny i Maćka – Zielony Buk w Łodzi

Trzeba przyznać, że Paulina i Maciek w pełni wykorzystali możliwości, jakie daje Zielony Buk w Łodzi. Część zabawy przeniosła się na świeże powietrze, a Para Młoda nie mogła sobie odmówić, by plener ślubny zrealizować właśnie nieopodal sali weselnej. W takim miejscu, jak to, wystarczy przejść się na krótki spacer, w dowolnym kierunku, by znaleźć ciekawe zakątki, warte utrwalenia w kadrze.

Zapraszam do obejrzenia całego reportażu ze ślubu Pauliny i Maćka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *