Hotel Kolumna Park Dobroń | Wesele w stylu wielki Gatsby

Kolumna Park – wesele w stylu wielki Gatsby

Wesela w stylu wielkiego Gatsby to przyjęcie w wielkim stylu. Moda lat dwudziestych XX wieku to połączenie klasycznej elegancji z odrobiną szaleństwa. Co prawda wesele Agaty i Łukasza subtelnie nawiązywał do przyjęcia z filmu Baza Luhrmana, a nie było jego stuprocentowym odzwierciedleniem, ale kilka ciekawych akcentów sprawiło, że na przyjęciu weselnym można było poczuć się naprawdę wyjątkowo. W stworzeniu niesamowitego klimatu z całą pewnością pomogły eleganckie wnętrza hotelu i restauracji Kolumna Park w Dobroniu pod Łodzią. Zobacz, jak Agata z Łukaszem świętowali najważniejszy dzień w ich życiu.

Ślub i wesele w stylu wielkiego Gatsby

Wytworne przyjęcie weselne może być zaaranżowane w stylu glamour, w stylu amerykańskim, a także w stylu wielkiego Gatsby. Sięgając do kultowego filmu, łatwo odzwierciedlić klimat lat powojennych. Panna Młoda wybrała suknię, która doskonale wpisała się w styl wielkiego Gatsby – idealnie dopasowana, odkrywająca plecy z dużym dekoltem, odcięta w pasie dodała szyku Agacie. Do tego ozdobna przepaska we włosach, bukiet z białych kwiatów i czółenka również nawiązujące do powojennej mody były nieoczywistą, bardzo ciekawą interpretacją stylu wielkiego Gatsby. Pan Młody z kolei wybrał granatowy garnitur, krawat w tym samym kolorze ze złotą spinką, brązowe buty i biały kwiat w butonierce. Nie jest to stylizacja dokładnie oddająca modę sprzed wieku, jednak eleganckiego luzu nie można jej odmówić.
Para Młoda do ślubu przygotowywała się do ślubu w rodzinnym domu, z którego wspólnie udali się do kościoła na ceremonię zaślubin. Po życzeniach, składanych przed kościołem, wszyscy przemieścili się do Hotelu Kolumna Park w Dobroniu pod Łodzią.

Hotel Kolumna Park – wesele Agaty i Łukasza

Kolumna Park to centrum konferencyjne, a w kompleksie znajduje się hotel, restauracja i oczywiście sala konferencyjna. Z miejsca tego chętnie korzystają firmy, równie chętnie Pary Młode organizują w Kolumna Park wesele. Dzięki przeszkleniom w restauracji goście mogą cieszyć się wspaniałym widokiem, który robi jeszcze większe wrażenie, gdy zażywamy świeżego powietrza na tarasie. Ogromnym atutem Kolumna Parku są eleganckie, nowoczesne wnętrza oraz przepyszna kuchnia i miła obsługa.
Na weselu Agaty i Łukasza okrągłe stoły nakryto białymi obrusami, następnie ozdobiono niewielkimi bukietami i tealightimi w szklanych świecznikach. Krzesła przyozdobiono białymi pokrowcami i złotymi szarfami. Szyku tej aranżacji dodały granatowe serwety na stołach.
Wspaniała lokalizacja, gościnna Para Młoda i niezawodni goście – tak można podsumować wesele Agaty i Łukasza w Kolumna Park w Dobroniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *