Fotograf ślubny Bydgoszcz – Kamil Błaszczyk

Cześć, bardzo się cieszę, że trafiliście na moją stronę. Mam na imię Kamil i jestem fotografem ślubnym. Pracuję na terenie całej Polski, a także Europy, ale dzisiaj skupię się na Bydgoszczy. Wiem, że jeszcze kilkanaście lat temu Bydgoszcz porównywano czasami do Łodzi, w której mieszkam od kilku lat. Dla mnie jednak każde miasto jest niepowtarzalne – różnią się przede wszystkim historią, architekturą i tempem życia. Bydgoszcz, według mnie, jednym z tych miast, które na przestrzeni lat niesamowicie się rozwinęło i wypiękniało (choć w Łodzi też dużo się dzieje). Dla turystów oraz fotografów stanowi ona bardzo ciekawy punkt na mapie, naprawdę warty odwiedzenia. Ja oczywiście najchętniej odwiedzę je, realizując dla Was reportaż lub sesję ślubną w Bydgoszczy. Jeśli zastanawiacie się, czy warto zdecydować się na fotografa ślubnego, który na co dzień tutaj nie mieszka, zostańcie chwilę dłużej, a opowiem Wam, na co zwrócić uwagę, wybierając fotografa na ślub w Bydgoszczy.

Naturalna fotografia ślubna Bydgoszcz

Spontaniczne ujęcia, w których nic nie chcielibyście zmieniać – tak najprościej można opisać dobrą, spontaniczną fotografię ślubną. Uważam, że najprostsze rozwiązania są najlepsze, a jakość zawsze się obroni. Dlatego współpracując ze mną, możecie liczyć, że Wasze zdjęcia ślubne z Bydgoszczy będą pamiątką, do której chętnie wrócicie po latach, pokazując je również osobom, które nie miały okazji uczestniczyć w tym ważnym dla Was dniu. Nie tylko reportaż ślubny wymaga dyskretnej pracy – jest ona konieczna, by również zdjęcia z sesji w plenerze były naturalne. Staram się, by obiektyw nie wywoływał u Was dodatkowe stresu i byście przygodę z fotografem ślubnym w Bydgoszczy wspominali jak najlepiej.

Para Młoda podczas Sesji ślubnej na Górze Zborów o Zachodzie słońca

Fotograf ślubny Bydgoszcz – wesele w najciekawszych miejscach w Bydgoszczy

Jeśli jesteście na etapie wstępnych poszukiwań nie tylko fotografa ślubnego w Bydgoszczy, ale także najlepszego miejsca na wesele, być może pomocnych będzie kilka wskazówek. Wybrałem dla Was miejsca, które osobiście uważam za warte obejrzenia:

  • City Hotel – czterogwiazdkowy hotel w centrum Bydgoszczy to miejsce idealne na wesele, jeśli zależy Wam na dobrej lokalizacji, eleganckim wystroju i obsłudze na najwyższym poziomie
  • Pałac Grochowiska Szlacheckie – znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Bydgoszczą a Poznaniem; XVIII- wieczny pałac oferuje możliwość wesela w pięknej oranżerii z widokiem na bajkowy park; latem można również zorganizować wesele w plenerze
  • Pałac Romantyczny – jego największym atutem jest piękna sceneria i sala weselna z dużymi przeszkleniami
  • Osada Barbarka – wspaniałe miejsce na wesele w stylu boho lub rustykalnym
  • Czosnek i Oliwa – miejsce w stylu industrialnym, loftowym

Sesja ślubna w Bydgoszczy – fotografia ślubna Bydgoszcz

Wiele Par Młodych decyduje się na sesję ślubną w innym dniu niż odbywa się wesele. Morze, góry, polany i lasy to miejsca, które wybierane są przez osoby najbardziej ceniące sobie kontakt z naturą. Są też takie Pary, które fascynują się tętniącymi życiem miastami. Bydgoszcz zdecydowanie jest takim miastem! I chociaż ma niespełna 400 tysięcy mieszkańców, co roku przyciąga coraz więcej turystów. Nic dziwnego – Bydgoszcz pięknieje w oczach!

Znajdziemy tutaj wiele zakątków, w których można spotkać Pary Młode z fotografem ślubnym. Bydgoszcz przyciąga przede wszystkim Wyspą Młyńską, na której zlokalizowanych jest kilka zabytków, a cały teren jest bardzo zadbany. Nieopodal Wyspy Młyńskiej, w urokliwym parku znajduje się Fontanna Potop, a kawałek dalej Dzielnica Muzyczna, nieopodal której mieści się ulica Cieszkowskiego, na którą warto zajrzeć. Dużą popularnością cieszy się również Sielanka – ogród z architekturą willową. Wszystkie te miejsca sprawiają, że fotografia ślubna w Bydgoszczy może być bardzo różnorodna, a jej charakter w dużej mierze zależy od oczekiwań Pary Młodej.

Zimne Ognie na weselu - wesele w stylu boho

Jak znaleźć dobrego fotografa ślubnego w Bydgoszczy?

Fotografią ślubną zajmuję się od lat – pozwoliło mi to nie tylko szkolić warsztat i umiejętnie dobierać sprzęt, ale także (a może przede wszystkim?) dobrze poznać branżę ślubną. I chociaż każdy ślub naprawdę jest inny, moje doświadczenie ułatwia mi pracę i pozwala być wsparciem również dla Was. Szukając fotografa ślubnego w Bydgoszczy, koniecznie zapoznajcie się z jego portfolio, a także poświęćcie czas na rozmowę. Dlaczego to jest takie ważne? Fotograf ślubny będzie Wam towarzyszył od momentu przygotowań aż do późnych godzin nocnych – dobra komunikacja pozwoli Wam lepiej przygotować się do ślubu i sesji ślubnej, a współpraca z fotografem będzie przebiegać sprawniej i po prostu będzie przyjemniejsza.

Podczas rozmowy z fotografem poruszcie każdy wątek, który Was nurtuje. Nie ma głupich pytań, a ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, dlatego w przypadku wątpliwości należy pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Osobiście chętnie takie wątpliwości rozwiewam, zarówno podczas rozmowy z Parami Młodymi, jak i w Poradniku Ślubnym, w którym odpowiadam wprost na często zadawane przez Pary Młode pytania.

Sesja narzeczeńska – pierwszy kontakt z fotografem ślubnym w Bydgoszczy

Coraz więcej Par Młodych decyduje się na sesję narzeczeńską. To doskonała okazja, by samemu przezwyciężyć tremę, która towarzyszy wielu Parom. Sesja narzeczeńska to także dobry sprawdzian fotografa ślubnego. Podczas niej sprawdzicie, jak współpracuje się z fotografem, a po sesji zobaczycie efekty tej współpracy. Jest to inwestycja, która wymaga dodatkowego budżetu, ale także zdjęcia z sesji narzeczeńskiej będą ciekawą pamiątką.

Jeśli macie jakieś pytania lub po prostu chcielibyście porozmawiać o współpracy, zapraszam do kontaktu.

Narzeczeni w opuszczonej szklarni - sesja narzeczeńska