O mnie

Cześć!

Jak zdążyliście już zauważyć mam na imię Kamil. W ogromnym skrócie: 11 lat temu kupiłem aparat by robić zdjęcia by fotografować moich znajomych jeżdzących na BMXach. Od początku swojej kariery fotograficznej zajmowałem się fotografią dokumentalną przez co dziś tworzę dla Was fotografie ślubne.

Kocham dobrą muzykę, dobrą kuchnię i adrenalinę. Gdy nie jestem fotografem jestem trenerem na parku trampolin. Od 14 lat jeżdzę na deskorolce, kocham chodzić po Tatrach, szczególnie zimą.

Tematem ślubów zajmuję się od 8 lat. 2 lata filmowałem śluby, 6 lat je fotografuję. Na swoim koncie mam około 180 sfotografowanych ceremonii, dzięki temu potrafię przewidzieć większość sytuacji. Wiem gdzie się ustawić by zdjęcie było dobre, a przy okazji nie zostać zlinczowanym, przez księdza oraz kamerzystów. Dzięki fotografii sportowej potrafię łapać odpowiedni moment.

Ślub to stresujące wydarzenie. Uważam, że warto by w tym dniu towarzyszyła Wam osoba, która nie tylko sfotografuje w profesjonalny sposób ten dzień, ale sprawi że będziecie się czuli swobodnie i nie będziecie odczuwać dodatkowego stresu z powodu jej obecności.

Kocham pokazywać na swoich zdjęciach ślubnych zakochanych, uśmiechniętych ludzi i niesamowite sytuacje, które nie są widoczne dla wszystkich. Poprzez swoje fotografie chcę pokazywać dobrą zabawę i towarzyszące jej emocje. Większość moich zdjęć to zdjęcia niepozowane tzw. z zaskoczenia. Pozując w momentach, które powinny być spontaniczne, zabija się emocje, którymi ten dzień jest przepełniony. Inaczej sprawa wygląda  podczas sesji portretowych pary młodej.Jest takie powiedzenie dobry fotograf nie przejmuje się sprzętem, przejmuje się światłem. Na moich zdjęciach można zobaczyć, jak je wykorzystuję. Używam zarówno gry światła i cienia, jak i miękkości oraz pomarańczowej barwy zachodzącego słońca. Staram się również by na moich zdjęciach „dużo się działo.”. Umiejscawiam w kadrze, jak najwięcej odseparowanych od siebie elementów, tworzących całość. Nie jest mi obce światło błyskowe. Dzięki niemu mogę poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych oraz mogę wykreować niepowtarzalne ujęcia. Dzięki Wam i tym wszystkim elementom powstają fotografie, będące dla Was wspaniałą pamiątką tego dnia.

01.

„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość”

Należę do:

Menu