MENU
Kamil Błaszczyk - Fotograf ślubny Łódź

HEJ jestem Kamil!

Fotograf ślubny z Łodzi

Mam na imię Kamil, jestem fotografem ślubnym z Łodzi i za pomocą aparatu, pomagam Wam zatrzymywać cenne wspomnienia na dłużej.

Kocham włoską pizzę, podróże, fotografię dokumentalną i ruch. Kilkanaście lat temu kupiłem swój pierwszy aparat, by fotografować ludzi uprawiających skateboarding i BMX. Od samego początku uwielbiałem przedstawiać na fotografiach niesamowite momenty, zamrożony ruch i niepowtarzalne emocje. Wszystko te elementy można znaleźć na ślubach i przyjęciach weselnych dlatego też, dziś mam przyjemność tworzyć dla Was fotografie ślubne.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć Wam w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu i tworzyć dla Was fotograficzną pamiątkę tego dnia.

Dlaczego fotografia ślubna ?

Jako fotograf ślubny kocham pokazywać na swoich zdjęciach ślubnych zakochanych, uśmiechniętych ludzi i niesamowite sytuacje, które nie są widoczne dla wszystkich. Poprzez swoje fotografie chcę pokazywać dobrą zabawę i towarzyszące jej emocje. Większość moich zdjęć, to zdjęcia niepozowane tzw. z zaskoczenia. Pozując w momentach, które powinny być spontaniczne, zabija się emocje, którymi ten dzień jest przepełniony. Inaczej sprawa wygląda podczas sesji portretowych pary młodej. Jest takie powiedzenie:  “dobry fotograf nie przejmuje się sprzętem, przejmuje się światłem”.

Na moich zdjęciach można zobaczyć, jak je wykorzystuję. Używam zarówno gry światła i cienia, jak i miękkości pomarańczowej barwy zachodzącego słońca. Staram się również by na moich zdjęciach „dużo się działo.”. Umiejscawiam w kadrze, jak najwięcej odseparowanych od siebie elementów tworzących całość. Nie jest mi obce światło błyskowe. Dzięki niemu mogę poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych, a także mogę wykreować niepowtarzalne ujęcia. Poprzez Was i te wszystkie elementy powstają fotografie, które będą Was wspaniałą pamiątką tego dnia.

HISTORIA WASZEGO DNIA

To ważne by poznać fotografa, który będzie towarzyszył Wam w tym dniu. Wybierając fotografa na ślub, wybieracie jego sposób patrzenia na świat i jego sposób rejestrowania wydarzeń. Teraz gdy już macie kilka informacji o mnie i moim sposobie patrzenia, zapraszam Was do zapoznania się z fotografiami ślubnymi, które tworzę.

Fotograf ślubny Łódź | Fotografia ślubna Warszawa

ZAMKNIJ