Informacje o autorze

Cześć, mam na imię Kamil, mam 26 lat i jestem fotografem. Pochodzę z Końskich, obecnie mieszkam w Łodzi. Fotografuję od około 8 lat. Mimo młodego wieku, miałem okazję fotografować już około 160 ślubów.

Czemu i po co fotografuję? Bo fotografia sprawia mi  przyjemność, bo lubię wyzwania, a każdy podjęty temat do sfotografowania to kolejne wyzwanie.

Ta strona to głównie fotografia ślubna. Jestem fanem fotografii ulicznej i dokumentalnej. Inspirują mnie Alex Webb, Joseph Koudelka, Atiba Jefferson. Uwielbiam fotografować sporty ekstrymalne, głównie skateboarding i BMX. To dzięki nim zacząłem fotografować. Poza fotografią jeżdżę na deskorolce, snowboardzie, biegam, chodzę po Tatrach.

W fotografii ślubnej nie lubię sztuczności. Jest to dzień przepełniony rozmaitymi emocjami. Reżyserowanie dnia ślubu zabija jego klimat. Najlepiej gdy wszystko żyje własnym życiem, a fotograf wszystkie momenty i emocje będzie  wychwytał bez zbędnego ingerowania w przebieg zdarzeń. Jeśli do tych niepowtarzalnych chwil dodamy dobre światło i kompozycja, powstaną niesamowite fotografie ślubne, które pozwolą zachować Wam te chwile na dłużej. 

Każdy ślub jest osobnym wyzwaniem i należy podejść do niego w indywidualny sposób.

Esencję moich fotografii znajdziecie w zakładce portfolio.

„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość”

Należę do:

Menu