fbpx
MENU

HEJ!

Kilka słów na mój temat

Jak zdążyliście już zauważyć mam na imię Kamil. W ogromnym skrócie: 11 lat temu kupiłem aparat, by fotografować moich znajomych jeżdżących na BMXach. Od początku swojej kariery fotograficznej zajmowałem się fotografią dokumentalną, przez co dziś tworzę dla Was fotografie ślubne.

Kocham dobrą muzykę, dobrą kuchnię i adrenalinę. Gdy nie jestem fotografem jestem trenerem na parku trampolin. Od 14 lat jeżdżę na deskorolce, kocham chodzić po Tatrach, szczególnie zimą.

Dlaczego robię zdjęcia ślubne ?

Kocham pokazywać na swoich zdjęciach ślubnych zakochanych, uśmiechniętych ludzi i niesamowite sytuacje, które nie są widoczne dla wszystkich. Poprzez swoje fotografie chcę pokazywać dobrą zabawę i towarzyszące jej emocje. Większość moich zdjęć, to zdjęcia niepozowane tzw. z zaskoczenia. Pozując w momentach, które powinny być spontaniczne, zabija się emocje, którymi ten dzień jest przepełniony. Inaczej sprawa wygląda podczas sesji portretowych pary młodej. Jest takie powiedzenie:  „dobry fotograf nie przejmuje się sprzętem, przejmuje się światłem”.

Na moich zdjęciach można zobaczyć, jak je wykorzystuję. Używam zarówno gry światła i cienia, jak i miękkości pomarańczowej barwy zachodzącego słońca. Staram się również by na moich zdjęciach „dużo się działo.”. Umiejscawiam w kadrze, jak najwięcej odseparowanych od siebie elementów tworzących całość. Nie jest mi obce światło błyskowe. Dzięki niemu mogę poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych, a także mogę wykreować niepowtarzalne ujęcia. Poprzez Was i te wszystkie elementy powstają fotografie, które będą Was wspaniałą pamiątką tego dnia.

ZAMKNIJ