MENU
11 marca 2017 /

Magda + Rudolf - romantyczny plener ślubny w lesie

Z uwagi na modny styl rustykalny, w którym to Pary Młode decydują się zorganizować swój ślub i wesele, zdecydowałem się na publikację pleneru Magdy i Rudolfa.Magdzie i Rudkowi zależało na tym, by ...

Z uwagi na modny styl rustykalny, w którym to Pary Młode decydują się zorganizować swój ślub i wesele, zdecydowałem się na publikację pleneru Magdy i Rudolfa.

Magdzie i Rudkowi zależało na tym, by zorganizować plener ślubny na łonie natury. Ostatecznie ich miejscem na plener ślubny był las, niedaleko Czarnej w woj. Świętokrzyskim. W Polsce lasów mamy miliardy. Fajne jest to, że każdy z nich jest inny. W każdym kryje się fajne miejsce na zdjęcia. Wystarczy poszukać jakiegoś połamanego drzewa, kilku drzew podobnie do siebie wyglądających lub długiej, prostej ścieżki i już mamy miejsce na super wyglądający plener ślubny. Miejsce na plener znalazłem przypadkiem, jadąc na inną sesję.

Z każdym krokiem wgłąb lasu znajdowałem coraz fajniej wyglądające lokacje, które można by było wykorzystać na plener ślubny. Miejsce to najlepiej wygląda o wschodzie słońca, dlatego sesja miała być realizowana między 6 a 7 rano. Niestety w dzień sesji ślubnej pogoda nam nie dopisywała. Od rana chmurzyło się i kropiło. Pogoda pozwoliła nam na 40 minutową, bezdeszczową sesję.

Dla mnie najlepszą porą na fotografowanie lasu jest jesień, ze względu na panujące w nim kolory. Uschnięte paprocie, złoto-czerowne liście robią mega robotę. Mam nadzieję, że spodoba się Wam nostalgiczny klimat sesji.

Zapraszam do oglądania. Dajcie znać jak Wam się podoba!Sesja ślubna w lesieplener ślubny w lesieplener w lesieSesja zdjęciowa w lesieplener ślubny las

Comments
Add Your Comment

ZAMKNIJ